Ç'eshte Proxy

Go down

Ç'eshte Proxy

Post  Xhafer on Sun Jan 03, 2010 3:07 am

Proxy jan IP-adresa te rrejshme IP adresa prej Cannada, Gernamy, dhe prej vendeve tjera te botes..
nese ju vendosni ndonje PROXY [ IP ADRES TE HUAJ ] te Gjermanis ateher ju do te dukeni sikur te ishit nga Gjermania,...e kshtu me rradh nvaret nga ajo se prej cilit vend doni ta merrni PROXY-n

Tash e tutje do te kemi IP tona Kosovare "URIME

Xhafer
Admin

Posts : 48
Join date : 2009-12-31

View user profile http://security-ks.forum0.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum