Si me kriju MSNBOT....

Go down

Si me kriju MSNBOT....

Post  Xhafer on Sun Jan 03, 2010 1:38 am

Downloadone ket program :


http://www.speedyshare.com/843607947.html


Ok Bro's Ngomeni si duhet me bo ni MSNBOT....

E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:hard-team@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
Cito:
Si je=mire ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

(Kto e shkruva se krejt pom lusin me ju tregu,e tash veq ju thom hyni ne AST lexoni

Tutoriali i par ne KOsov se si me maru nje MSNBOT i bere nga une Flodi....
Ky Tutorial ndalohet rresptesisht qe te kopjohet nese nuk tregohet Emri i Autorit


Edituar për herë të fundit nga ZoneX në Fri Mar 21, 2008 8:43 pm, edituar 1 herë gjithsej

Xhafer
Admin

Posts : 48
Join date : 2009-12-31

View user profile http://security-ks.forum0.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum