Fshini virusin amvo "PWS-LEGMIR.DLL" nga PC-ja juaj

Go down

Fshini virusin amvo "PWS-LEGMIR.DLL" nga PC-ja juaj

Post  Xhafer on Sat Jan 02, 2010 4:22 am

Fshini virusin amvo "PWS-LEGMIR.DLL" nga PC-ja juaj

Beni download kete file Linku>>>Created by Antartiku

Ristarto PC-n tuaj pastaj shkoni Windows Explorer dhe i beni unhide te gjithe fajllat dhe ato fajlla qe e kan prapashtesen .cmd i fshini
Created by Antartiku

Xhafer
Admin

Posts : 48
Join date : 2009-12-31

View user profile http://security-ks.forum0.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum